KOMINEK napisał(a):

|
Często daje się za przykład Anglię gdzie na jednym stadionie grają dwie drużyny,tylko że nawet tam się od tego odchodzi.
|
Jakie Angielskie kluby grają na tym samym stadionie

Miałeś chyba na myśli ligę Włoską bo tam to jest norma i tak jak napisałeś powoli się z tego rezygnuje( i dobrze).