Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
manager1906
Member
Od: 12.2007
Skąd: Mazowsze
Offline
#
21822
10.03.2013, 20:07
Moim zdaniem gdyby Gliński zabrał głos prawo nie zostałoby złamane i dlatego na miejscu PiSu zabrałbym się za zbadanie tej sprawy i wypowiedzi Pani Kopacz
http://www.tvp.pl/publicystyka/progr...ienie/10329548
manager1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do manager1906
Znajdź inne posty napisane przez manager1906