Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14981
Stary 10.03.2013, 17:35
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Jeśli sugerujesz sie tylko meczem z WIdzewem to ja dziękuje, może miał dzień konia i dlatego wszystkie piły wciągnął...
Żebyś Ty widział, jak on z Legią bronił. Dobry bramkarz. Jestem za jego sprowadzeniem.
Odpowiedz cytując