|
troche pojebaly Ci sie lejce , no ale dobra uściśle
osobiście chcialbym żeby na R22 był super stadion WISŁY , zajebisty , funkcjonalny , i żeby miasto nie naliczało nam za niego opłat , bo swoją grą dostarczamy mu samych korzyści
-----
a to co napisałem wcześniej to tzw. myślenie realne , ale ok , jak tak stawiasz sprawe to już go tu nie będę prezentował
|