Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20905
Stary 10.03.2013, 16:30
troche pojebaly Ci sie lejce , no ale dobra uściśle

osobiście chcialbym żeby na R22 był super stadion WISŁY , zajebisty , funkcjonalny , i żeby miasto nie naliczało nam za niego opłat , bo swoją grą dostarczamy mu samych korzyści


-----

a to co napisałem wcześniej to tzw. myślenie realne , ale ok , jak tak stawiasz sprawe to już go tu nie będę prezentował
Odpowiedz cytując