Wyświetl pojedynczy post
Kibic_z_Częstochowy
Junior Member
 
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 10.03.2013, 15:46
Panowie co jest? Każdy post przesiąknięty hurra-optymizmem, a jeszcze tydzień temu mieliśmy najgorszą kadrę, która nie zasługiwała nawet na I ligę. Chavez ze szrotu z Hondurasu zamienił się nagle w najlepszego obrońcę ligi, a Kulawik w Mourinho... Spokojnie, spokojnie, jeżeli wygramy 5 meczy z rzędu to dopiero nośmy ich na rękach, a póki co cieszmy się, że nie przewracali się o własne nogi.
Odpowiedz cytując