Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14978
Stary 10.03.2013, 14:41
skoro już jesteście przy Bełchatowie to mi sie podoba gra Wacławczyka w środku pola, bo za Maka pewnie jest już kosmiczna cena znając życie, za Przybeckiego pewnie też
Odpowiedz cytując