|
czy Osman jest w formie czy nie jest, to i tak robi to czego go nauczono w hondurasie - pojebane wślizgi ( na szczescie mało mądrych grajków którzy by to wykorzystali - vide wczoraj przybecki)
oddałbym wszystkich naszych napastnikow za Demjana. Do naszej taktyki 7-2-1 pasowałby idealnie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|