arti napisał(a):

Moim zdaniem jak na nasze obecne potrzeby i poziom wydaje się być w porządku.
Ogólnie to oczywiście gratulacje za zwycięstwo, mecz to obustronnie radosny futbol, odniosłem też wrażenie, że być może w dwójnasób nam oddano to co zabrano nam w poniedziałek (dwie wiadome sytuacje - Bunoza i Chavez).
|
Byłby ci wdzięczny jakbyś szerzej napisał o tych wiadomych sytuacjach bo może czegoś w tym spotkaniu nie zauważyłem. Jeśli piszesz o tych sytuacjach o których ja myślę to jesteś oszołomem i tyle.