|
Bunoza zwyczajnie nie potrafi kopać prawą nogą, zwłaszcza kiedy musi to zrobić precyzyjnie. Zagrał słabiej niż z PB ale moim zdaniem i tak większy z niego pożytek na lewej niż z Jaliensa.
Głowa wczoraj nie grał od początku? Bo ktoś ma jakieś wątpliwości czy jest on podstawowym obrońcą. Natomiast wypominanie mu zawalonych bramek to już kabaret.
Wystarczyło grać konsekwentnie, zespołowo i walczyć, a efekt punktowy jest. Taka nasza liga.
|