Patryko napisał(a):

|
Bunozie od dziś należy się po każdym treningu godzinny seans video z nagraniem jego dzisiejszego babola...
|
Mam lepszy pomysł. Wchodzi Bunoza do jakiegoś saturna czy innego mediamarktu w Bonarce, aż tu nagle z wszystkich tych telewizorów i ekranów...
