emjot napisał(a):

w dzisiejszym ps wywiad z Piekario Mario
z niego taki wyjątek: w Wiśle mogli mieć Santanę (stoper z Dortmundu) i Andre Santosa (m.in. Arsenal) ale płyty z ich nagraniami zginęły w stosie innych - bodaj Santana dzwonił do Clebera wtedy i pytał się o Wisłę...
taka lipa...
|
Jest ten wywiad gdzieś online? Profeska pełną gębą...