Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62719
Stary 10.03.2013, 00:56
emjot napisał(a):Wyświetl post
w dzisiejszym ps wywiad z Piekario Mario
z niego taki wyjątek: w Wiśle mogli mieć Santanę (stoper z Dortmundu) i Andre Santosa (m.in. Arsenal) ale płyty z ich nagraniami zginęły w stosie innych - bodaj Santana dzwonił do Clebera wtedy i pytał się o Wisłę...

taka lipa...
Jest ten wywiad gdzieś online? Profeska pełną gębą...
Odpowiedz cytując