Arked napisał(a):

Nie trzeba scouta, akceptacji wielu osób ani nawet płyty DVD, żeby stwierdzić, że młody Brazylijczyk, który gra w pierwszym składzie klubu ligi brazylijskiej i ociera się o kadry młodzieżowe Canarinhos, jest bardzo obiecującym piłkarzem. Listę takich zawodników może sporządzić średnio rozgarnięty kibic i na pewno spory odsetek z tych piłkarzy zrobi w przyszłości wielkie kariery.
My niestety celujemy w tanich zawodników kiepskich klubów lub bezrobotnych, niechcianych lub będących na zakręcie kariery licząc na cud. Oczywiście naszym celem jest powrót na szczyt ligi gdyż polska piłka potrzebuje silnej Wisły.
|
w dzisiejszym ps wywiad z Piekario Mario
z niego taki wyjątek: w Wiśle mogli mieć Santanę (stoper z Dortmundu) i Andre Santosa (m.in. Arsenal) ale płyty z ich nagraniami zginęły w stosie innych - bodaj Santana dzwonił do Clebera wtedy i pytał się o Wisłę...
taka lipa...