Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 09.03.2013, 20:16
Fajnie, że się podnieśli po straconym golu. Bywało różnie.

Wisła na wiosnę niepokonana choć przeciwnicy dość ciency jak do tej pory.
I następni też nie wydają się jacyś mocarni (Pogoń, Lechia, Piast)
Mecz prawdy dopiero w kwietniu.
Odpowiedz cytując