Temat
:
[18 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków, sobota 9 marca 2013, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
60
09.03.2013, 20:16
Fajnie, że się podnieśli po straconym golu. Bywało różnie.
Wisła na wiosnę niepokonana
choć przeciwnicy dość ciency jak do tej pory.
I następni też nie wydają się jacyś mocarni (Pogoń, Lechia, Piast)
Mecz prawdy dopiero w kwietniu.
marcin_częstochowa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcin_częstochowa
Znajdź inne posty napisane przez marcin_częstochowa