Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#966
Stary 09.03.2013, 15:01
ok, nikt nic nie pisze... to ja zacznę.
Zapowiedziano nowe PlayStation. Jak Wasze opinie? Ja, jako 100% fanboj mam w d. specyfikacje, procesory
i inne duperszfance i jaram się jak ksiądz proboszcz nowym ministrantem A Wy?
Odpowiedz cytując