Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 09.03.2013, 14:54
@up
Tym bardziej, że raczej będziemy grać z kontry. Nie wiem kto miałby je wyprowadzać, skoro Mały będzie w przodzie. :/
Żaliens i Burliga? Kulawik jest chyba niepoważny. :/
Sensowne byłoby >> boki ob. z Bunozą i Jovanoviciem, skrzydła Mały z Ilievem
W ataku, z braku laku ktokolwiek (Boguski, Sarki, Zlatan) jak będą sytuacje to w końcu ktoś musi trafić.


Chyba, że to taka podpucha Kulawika, dla zmylenia przeciwnika. ;D
Ostatnio edytowane przez marcin_częstochowa : 09.03.2013 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując