Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 09.03.2013, 11:12
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że Fornalik to jednak skończony kretyn że wziął go do drużyny mogąc zakontraktować tuzów prawej obrony z II, I ligi i Ekstraklasy
wygląda na to, że Fornalik (podobnie zresztą jak Nawałka, Agrest czy inny Ojrzyński) potrafią - mając dużo czasu, zaufanie zarządu i brak gwiazdorstwa w klubie - z III ligowców sklecić w okresie dwóch lat drużynę, która w naszej buraczanej lidze jest w stanie nawet zostać mistrzem, wicemistrzem, czy postrachem wielkich. Ta sama drużyna poza nasza buraczaną ligą dostaje upokarzający oklep od pierwszych lepszych Rumunów czy Czechów
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując