lazy napisał(a):

Taaa.... a już miałem odpisać, ale doczytałem do końca.
Kolejny post z uwagami ad personam. Skoro brak argumentów to i polemika będzie bezowocna.
|
Jasne, już miałem odpisać

. I co byś napisał? Te same bzdury, które wypisywałeś wcześniej. Dodać należy że nie jako pierwszy, bo podobnych obrażonych na od sześciu lat nieistotny PiS są całe zastępy. Wpadają, wypisują propagandowe bzdury i dziwią się że są odbierani tak jak się prezentują. Myślisz że możesz wypisywać co ci ślina na język przyniesie i nie zostaniesz podług tego oceniony? Nie bądź śmieszny.
Zajechałeś wykładnią z TVN, przyp... się do PiSu bez najmniejszego powodu, pleciesz coś o poszanowaniu prawa, kiedy jest ono bez przerwy psute przez PO i masz nadzieję że nikt nie skojarzy czego to objawy? To już mój drogi POfilu nie ten etap, po sześciu latach nierządu zachowywać się tak jak jakby nic nie było jasne i oczywiste może tylko poważnie zainfekowany lemingozą. Masz rację ta uwaga dotyczy Twojej persony, cóż choroba zwykle ma swojego nosiciela, to nie mój wymysł ani nikogo innego, takie życie kolego lazy.