Wiarygodne źródła mówią o 20 milionach zł.
Ale nie chodzi o samą kwotę. Jak ma się facet dąsać to lepiej aby odszedł a nie stroił fochy.
Bilans Wisły wychodzi teraz na ZERO. Klub nie zarabia, tylko oddaje wszystko TF.
Nie mniej jednak nie doczytałeś chyba do końca tego fragmentu mojej wypowiedzi.