Pablo84 napisał(a):

|
Spokojnie, spaść to już nie spadniemy.Dlatego niech atakują 4 napastnikami i hasłem "I NA NICH"
|
Zawsze mozna spasc........nigdy nie mozna byc zbyt pewnym siebie...
P.S "I NA NICHHHHHHHH" kto wie na ktorym sektorze mozna teraz mozna usłyszec ten słynny zwrot

