Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 09.03.2013, 00:06
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, spaść to już nie spadniemy.Dlatego niech atakują 4 napastnikami i hasłem "I NA NICH"


Zawsze mozna spasc........nigdy nie mozna byc zbyt pewnym siebie...


P.S "I NA NICHHHHHHHH" kto wie na ktorym sektorze mozna teraz mozna usłyszec ten słynny zwrot
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując