FraMat napisał(a):

I rozumiem, że jako wicemistrz Polski, Burliga wzbudził zainteresowanie choćby średniaków europejskich?
Nie.
Skoro Meliksona, który po pierwszej rundzie w Ekstraklasie w tym sezonie zajmował z Wisłą 9 miejsce, wzięto do pierwszej ligi francuskiei to Burliga - wicemistrz Polski, powinien grać przynajmniej w PSG.
Nie?
A to dziwne.
Burliga osiągnął więcej jesli chodzi o miejsce drużyny, ale indywidualnie i tak wygląda jak typowy piłkarz III ligi.
|
Wygląda na to, że Fornalik to jednak skończony kretyn że wziął go do drużyny mogąc zakontraktować tuzów prawej obrony z II, I ligi i Ekstraklasy