Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 08.03.2013, 20:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
I rozumiem, że jako wicemistrz Polski, Burliga wzbudził zainteresowanie choćby średniaków europejskich?
Nie.
Skoro Meliksona, który po pierwszej rundzie w Ekstraklasie w tym sezonie zajmował z Wisłą 9 miejsce, wzięto do pierwszej ligi francuskiei to Burliga - wicemistrz Polski, powinien grać przynajmniej w PSG.
Nie?
A to dziwne.
Burliga osiągnął więcej jesli chodzi o miejsce drużyny, ale indywidualnie i tak wygląda jak typowy piłkarz III ligi.
Wygląda na to, że Fornalik to jednak skończony kretyn że wziął go do drużyny mogąc zakontraktować tuzów prawej obrony z II, I ligi i Ekstraklasy
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując