dulli78 napisał(a):

|
A to ciekawe bo Burliga jest aktualnym wicemistrzem Polski z Ruchem Chorzów, w którym to klubie dotarł także do finału Pucharu Polski. W zeszłym sezonie będąc na wypożyczeniu osiągnął więcej niż zawodnicy macierzystego klubu - dlatego, że grał w drużynie a nie w zbieraninie indywidualności.
|
I rozumiem, że jako wicemistrz Polski, Burliga wzbudził zainteresowanie choćby średniaków europejskich?
Nie.
Skoro Meliksona, który po pierwszej rundzie w Ekstraklasie w tym sezonie zajmował z Wisłą 9 miejsce, wzięto do pierwszej ligi francuskiei to Burliga - wicemistrz Polski, powinien grać przynajmniej w PSG.
Nie?
A to dziwne.
Burliga osiągnął więcej jesli chodzi o miejsce drużyny, ale indywidualnie i tak wygląda jak typowy piłkarz III ligi.