Jagul napisał(a):

|
Burliga to jest totalne nieporozumienie. Rozumiem, że trzeba wspierać Polaków grających w drużynie ale nawet oni muszą reprezentować przyzwoity poziom. A Burliga to po prostu kompletne dno.
|
A to ciekawe bo Burliga jest aktualnym wicemistrzem Polski z Ruchem Chorzów, w którym to klubie dotarł także do finału Pucharu Polski. W zeszłym sezonie będąc na wypożyczeniu osiągnął więcej niż zawodnicy macierzystego klubu - dlatego, że grał w drużynie a nie w zbieraninie indywidualności.