Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 08.03.2013, 19:34
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Burliga to jest totalne nieporozumienie. Rozumiem, że trzeba wspierać Polaków grających w drużynie ale nawet oni muszą reprezentować przyzwoity poziom. A Burliga to po prostu kompletne dno.
A to ciekawe bo Burliga jest aktualnym wicemistrzem Polski z Ruchem Chorzów, w którym to klubie dotarł także do finału Pucharu Polski. W zeszłym sezonie będąc na wypożyczeniu osiągnął więcej niż zawodnicy macierzystego klubu - dlatego, że grał w drużynie a nie w zbieraninie indywidualności.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując