Pablo84 napisał(a):

|
Spokojnie, spaść to już nie spadniemy.Dlatego niech atakują 4 napastnikami i hasłem "I NA NICH"
|
Super. Też uważam, że nie osiągnęliśmy dna, ale czwórka w plecy z Polonią to byłby dobry krok w tym kierunku.
Poza tym - nawet gdyby Genkov był zdrowy - o jakich czterech napastnikach piszesz?
Jagul napisał(a):

|
Burliga to jest totalne nieporozumienie. Rozumiem, że trzeba wspierać Polaków grających w drużynie ale nawet oni muszą reprezentować przyzwoity poziom. A Burliga to po prostu kompletne dno.
|
Jak by Ci to powiedzieć - mamy szczupłą kadrę. Jak przyjdą kontuzje i kartki, to możemy skończyć z Bunozą w pomocy lub obronie.