Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 08.03.2013, 18:48
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, spaść to już nie spadniemy.Dlatego niech atakują 4 napastnikami i hasłem "I NA NICH"
Super. Też uważam, że nie osiągnęliśmy dna, ale czwórka w plecy z Polonią to byłby dobry krok w tym kierunku.

Poza tym - nawet gdyby Genkov był zdrowy - o jakich czterech napastnikach piszesz?

Jagul napisał(a):Wyświetl post
Burliga to jest totalne nieporozumienie. Rozumiem, że trzeba wspierać Polaków grających w drużynie ale nawet oni muszą reprezentować przyzwoity poziom. A Burliga to po prostu kompletne dno.
Jak by Ci to powiedzieć - mamy szczupłą kadrę. Jak przyjdą kontuzje i kartki, to możemy skończyć z Bunozą w pomocy lub obronie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.03.2013 o godz. 18:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując