|
z braku laku Maaskant kiedys wystawil Patryka na szpicy, i to jak byl w o wiele lepszej formie niz teraz. Maly przepadl w tym meczu i byl totalnie bezproduktywny, odbijal sie tylko od obroncow. Wystawianie jezdzca (czy to z glowa czy bez) w ataku to w.g. mnie kiepski pomysl
|