Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 08.03.2013, 13:35
4FunNow napisał(a):Wyświetl post
Wszystkie mecze w rundzie wiosennej po 0 - 0 to tez byl by ciekawy wyczyn.

O Wisle kolejny raz usluszal by caly świat, może warto spróbować
No i takie rezultaty dałyby nam pewne utrzymanie
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując