Przecież Bury to naturalny skrzydłowy

Słaby bo słaby ale to jego wyuczona pozycja. Jeśli nie zagrają Bunoza i Genkov (jeśli jest zdrowy) to Kulawik powinien strzelić baranka w ścianę, może mu się poprawi.
Mam jeszcze pytanie. Dlaczego Bunoza nie grał w pierwszych meczach rundy wiosennej? Kontuzja czy trenerski nos naszego trenera?