silver03 napisał(a):

|
Co do Stolarskiego, w ostatnim meczu się "spalił" bardzo mało dokładnych podań, biegał wszędzie, miał parę głupich strat... później trochę "zaskoczył" wywalczył 2 wolne, ale mimo wszystko wrzucenie go do pierwszej 11 od samego początku to wrzucenie na zbyt głęboką wodę.
|
Może to i racja. Ale jak określić to co grał Burliga z Podbeskidziem? Też się "spalił"? I to nie był pierwszy raz gdy zagrał słabo...
Z drugiej strony może na miejscu trenera wypadałoby być bardziej konsekwentnym, a nie zmieniać koncepcji ataku w każdym meczu na wiosnę.