Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 08.03.2013, 13:23
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Co do Stolarskiego, w ostatnim meczu się "spalił" bardzo mało dokładnych podań, biegał wszędzie, miał parę głupich strat... później trochę "zaskoczył" wywalczył 2 wolne, ale mimo wszystko wrzucenie go do pierwszej 11 od samego początku to wrzucenie na zbyt głęboką wodę.
Może to i racja. Ale jak określić to co grał Burliga z Podbeskidziem? Też się "spalił"? I to nie był pierwszy raz gdy zagrał słabo...
Z drugiej strony może na miejscu trenera wypadałoby być bardziej konsekwentnym, a nie zmieniać koncepcji ataku w każdym meczu na wiosnę.
c.d.n.
Odpowiedz cytując