Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 08.03.2013, 13:17
lazy napisał(a):Wyświetl post
Ale kolego, przecież można jednak zamienić miejscami Małego z Boguskim. Może być ktoś z młodych - Stolarski? Nawet Sikorski byłby wydajniejszy od Burligi, który prawie każdą piłkę tracił...
To jest tak jak z wystawianiem Sikorskiego w ataku - jak silną trzeba mieć wiarę żeby liczyć że coś strzeli? To już lepiej wystawić kogoś z ME, a nóż/widelec odpali?
Co do Stolarskiego, w ostatnim meczu się "spalił" bardzo mało dokładnych podań, biegał wszędzie, miał parę głupich strat... później trochę "zaskoczył" wywalczył 2 wolne, ale mimo wszystko wrzucenie go do pierwszej 11 od samego początku to wrzucenie na zbyt głęboką wodę.
Odpowiedz cytując