Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21794
Stary 08.03.2013, 12:32
emj10 napisał(a):Wyświetl post
A może Polacy to cwaniacy co w prosty sposób wyjaśniałoby to uwielbienie?
Jeśli wszyscy byliby cwaniakami to nikt by nim nie był.

Czy kwestionowanie roli państwa i prawa jest drogą do "bohaterstwa"? Nie kupić biletu, pojechać na gapę, wykręcić się policji, oszukać fotoradar, nie zapłacić podatku, wyłudzić dotację, zgarnąć łapówkę itd.

A potem to wszystko jest jeszcze pozytywnie oceniane - "niezły numer", "cwaniak", "ale historia", "zajeb..."

No i proszę, przecież wzorem może być sam prezes - w Sejmie, w telewizji, na oczach całego państwa.
c.d.n.