Czy my gramy w ping-ponga? Ja w PiS, Ty w PO. To ma do czegoś prowadzić? Już takich dyskusji widziałem tysiące i nie mam zamiaru prowadzić polemiki na poziomie, że Donek jest taki, a Jarek owaki.
Rzecz jest o poszanowaniu prawa przez ugrupowanie, które choć tym się afiszuje to robi dokładnie na odwrót. Może właśnie dlatego Ziobro się rozstał z PiS-em?
PS. O uwielbieniu dla cwaniaków przez Polaków to powinno się książkę napisać. Przez lata musieliśmy walczyć z państwem i prawem i do dziś jest to głęboko zakorzenione w społecznej świadomości. Zabory, wojny, komunizm, choć i wcześniej nie było lepiej bo szlacheckie przyzwyczajenia dezawuowały państwo w imię przywilejów.