Pablo84 napisał(a):

|
Czy mógł byś rozwinąć? Bo nie za bardzo rozumiem co masz na myśli.
|
Myślałem że to oczywiste.
Jeżeli regulamin Sejmu określa wprost kto może zabrać głos w kwestii odwołania rządu to dlaczego faszeruje się społeczeństwo nieprawdziwymi informacjami jak to niedobra Kopacz nie wpuszcza Glińskiego na mównicę? A Hoffman się skarży że znów opozycja jest dyskryminowana. A potem widzimy fortel prezesa z tabletem? Czyli prawo można obejść/wyśmiać bez żadnych konsekwencji? Sorry ale ja tego nie kupuję. Trzeba było wcześniej uchwalić tak regulamin żeby umożliwić "kandydatom" wypowiadanie się w Sejmie.
BTW, ciekaw jestem jak zaprotokołowano wystąpienie Kaczyńskiego i "emisję" przemówienia Glińskiego?