Rob_Zombie napisał(a):

|
No faktycznie, cóż za debil, przecież ma do wyboru jeszcze Garetha Bale'a i Cristiano Ronaldo a ten stawia na Burligę... :/ Myślę że trzeba zmieniać trenera czym prędzej, bo jak to możliwe że z tak niezwykle bogatej kadry można wziąć akurat Burligę!?
|
Ale kolego, przecież można jednak zamienić miejscami Małego z Boguskim. Może być ktoś z młodych - Stolarski? Nawet Sikorski byłby wydajniejszy od Burligi, który prawie każdą piłkę tracił...
To jest tak jak z wystawianiem Sikorskiego w ataku - jak silną trzeba mieć wiarę żeby liczyć że coś strzeli? To już lepiej wystawić kogoś z ME, a nóż/widelec odpali?