Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 08.03.2013, 11:54
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
No faktycznie, cóż za debil, przecież ma do wyboru jeszcze Garetha Bale'a i Cristiano Ronaldo a ten stawia na Burligę... :/ Myślę że trzeba zmieniać trenera czym prędzej, bo jak to możliwe że z tak niezwykle bogatej kadry można wziąć akurat Burligę!?
Ale kolego, przecież można jednak zamienić miejscami Małego z Boguskim. Może być ktoś z młodych - Stolarski? Nawet Sikorski byłby wydajniejszy od Burligi, który prawie każdą piłkę tracił...
To jest tak jak z wystawianiem Sikorskiego w ataku - jak silną trzeba mieć wiarę żeby liczyć że coś strzeli? To już lepiej wystawić kogoś z ME, a nóż/widelec odpali?
c.d.n.
Odpowiedz cytując