Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.03.2013, 11:42
Kaco napisał(a):Wyświetl post
A co z Genkovem? Dalej plecy go bolą?
Gdzieś tam było napisane, że go oszczędzają na Jagę.
@ Rob Zombie
Zgoda, że sytuacja kadrowa jest słaba.
Ale moim zdaniem akurat lewa strona w meczu z PBB jakoś funkcjonowała i współpraca Małego z Bunozą daje nadzieję na trochę ruchu i jakieś zagrożenie z tamtej strony. Zamiast to zostawić Kula wrzuca tam B, który nigdy tam nie grał i wstawiony ostatnio do pomocy żeby próbować kreować grę plątał się bez celu i sensu przez godzinę.
Skończy się tak, że Mały będzie sam z przodu i nie będzie miał kto i jak mu dograć z pomocy albo zacznie się wracać po piłę, a wtedy z przodu nie będzie zupełnie nikogo.
Moim zdaniem (zważywszy na absencję Kosy, Jaliensa i Genkova) skład taki jak ostatnio z 1-2 zmianami - Chrapek zamiast Burligi, może (a może nie) Głowa zamiast Czekaja i walczymy jak umiemy.
Odpowiedz cytując