Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21783
Stary 08.03.2013, 11:36
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Przecież ten tablet to był cyrk dla PISowskich lemingów ,którzy teraz pękają z dumy jak ty ,że Kaczyński umiał włączyć tablet i jeszcze to zrobił z mównicy sejmowej, prawdziwy bohater... Do twojej bandy postkomuchów dołącz także PIS ,bo oni tak samo partycypują w tym układzie i na nim się dorobili i z niego żyją ,mieli/maja postkomuchów w swoim gronie.
Tak tak jeszcze PiS bo wszyscy są tacy sami, wszyscy kradną, jak ty nie ukradniesz to ukradnie inny itd. Takie komusze mądrości to możesz wśród lemingów z rzędu obok rozsiewać. Pogódź sie jednak z tym że jak się ktoś zeszmaci to krzyk że wszyscy to szmaty niewiele zmienia. Ludzie zapamiętają kto miał rację, a kto kłamał choćbyś że tak powiem wywrócił się na lewą stronę
Hej Nasz TS !!