Pablo84 napisał(a):

A wiedzieliscie, że Orban był w Warszawie? Czy jakieś media o tym wspomniały?
|
daj spokój, choć osobiście nie szukałem tej informacji, widziałem relację w tv i czytałem w prasie.
A że takie pisowski leming tego nie wiedział. Szok!
BBudowniczy napisał(a):

|
Chyba jesteś w stanie ogarnąć swoim rozumem, że koniecznosć skorzystania z tabletu na mównicy wynikła z odmowy na wystąpienie prof. Glińskiego w Sejmie?
|
a kim że jest Gliński, aby łamać zasady obowiązujące w sejmie? Czytałeś regulamin? Czy on papież, czy on prezydent ważnego sojusznika? Toć to wirtualny premier przecie.