Drozd napisał(a):

Powiedzieli lemingom, że z tabletem to był cyrk, to chodzą zniesmaczeni i powtarzają .
Jarek jak zwykle ośmieszył cudaka razem z przydupasami, a nauka z całej historii jest prosta
PO=PSL=SLD=RP czyli postkomuchy. Jedna i ta sama banda żyjąca tylko z wykradania publicznych pieniędzy.
Dobrze Kaczyński powiedział że ten wniosek to była dla nich ostatnia szansa na obronę interesów Polski i Polaków. Teraz ci co poparli Tuska są współodpowiedzialni za jego działania, proste.
|
Przecież ten tablet to był cyrk dla PISowskich lemingów ,którzy teraz pękają z dumy jak ty ,że Kaczyński umiał włączyć tablet i jeszcze to zrobił z mównicy sejmowej, prawdziwy bohater... Do twojej bandy postkomuchów dołącz także PIS ,bo oni tak samo partycypują w tym układzie i na nim się dorobili i z niego żyją ,mieli/maja postkomuchów w swoim gronie.