Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21775
Stary 08.03.2013, 10:44
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Powiedzieli lemingom, że z tabletem to był cyrk, to chodzą zniesmaczeni i powtarzają .

Jarek jak zwykle ośmieszył cudaka razem z przydupasami, a nauka z całej historii jest prosta

PO=PSL=SLD=RP czyli postkomuchy. Jedna i ta sama banda żyjąca tylko z wykradania publicznych pieniędzy.

Dobrze Kaczyński powiedział że ten wniosek to była dla nich ostatnia szansa na obronę interesów Polski i Polaków. Teraz ci co poparli Tuska są współodpowiedzialni za jego działania, proste.
Przecież ten tablet to był cyrk dla PISowskich lemingów ,którzy teraz pękają z dumy jak ty ,że Kaczyński umiał włączyć tablet i jeszcze to zrobił z mównicy sejmowej, prawdziwy bohater... Do twojej bandy postkomuchów dołącz także PIS ,bo oni tak samo partycypują w tym układzie i na nim się dorobili i z niego żyją ,mieli/maja postkomuchów w swoim gronie.