Widzisz osobą która miałaby Polaków problemy rozwiązywać był właśnie Gliński, a banda POmatołów nie dopuściła go nawet do głosu. Zaręczam ci POfilu, że każdy Polak zrozumie jaki sens miało odtworzenie wystąpienia osoby której ze strachu nie pozwolono się wypowiedzieć. Choćbyś jak mantrę powtarzał propagandowe komusze brednie.
AS jako typowy przedstawiciel stada w drodze

nie przejmuje się tym co jest teraz bo przecież w TVN muwio że dobrze. Jego dalej interesuje jak strasznie było 7 lat temu

. Bo wtedy było strasznie i ciemnogród i faszyści

. Aż ciężko uwierzyć że można być w takim amoku.
Oczywiście w TVN powiedzieli lemingom, że z tabletem to był cyrk, ze i tak słabo było słychać, to chodzą zniesmaczeni i powtarzają

. A wszyscy i tak wiedzą że cudak tonie ...
Jarek jak zwykle rudego ośmieszył tak dokuczliwie że ten całą swoją odpowiedź poświęcił tradycyjnie na insynuacje w stosunku do Kaczyńskiego, obsesja jak nic

, a nauka z całej historii jest prosta.
PO=PSL=SLD=RP czyli postkomuchy. Jedna i ta sama banda żyjąca tylko z wykradania publicznych pieniędzy.
Dobrze Kaczyński powiedział że ten wniosek to była dla nich ostatnia szansa na obronę interesów Polski i Polaków i własnego imienia. Teraz ci co poparli Tuska są współodpowiedzialni za jego działania, proste.
AS82 napisał(a):

Zamknąć usta bo co , bo sobie tablet wziął na mównice ? Dla mnie to kolejny przykład na to ,że politycy (w tym Kaczyński ) mają głęboko w poważaniu Polaków i ich problemy ,co chwilę robią jakieś cyrki, typu Kaczyński z tabletem,a media będą kolejne pięć dni się tym zajmować .Skoro matka Madzi jest dla was tematem zastępczym ,to czym jest Kaczyński z tabletem ? Pewnie obrońcą demokracji
|
Ty faktycznie nie rozumiesz?

Czy tylko udajesz idiotę. Chciałbym wierzyć że udajesz, ale coraz skuteczniej niszczysz do tego podstawy. Skup się, wykształcony przecież jesteś
Zabroniły POmatoły wejść na mównicę prof. Glińskiemu to Jarek ukradł jego duszę i ją wniósł. Dbając w ten sposób o przyzwoitość, co jak najbardziej stanowi obronę demokracji.
Rozumiem że pojęcie tego skomplikowanego wywodu jest dla POfilów przytłaczającym wyzwaniem, służę więc wyjaśnieniem kiedy będziesz miał jakieś wątpliwości.