Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21773
Stary 08.03.2013, 10:35
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Gdybyś nie był tak ograniczony to zrozumiałbyś może, że przemówienie prof. Glińskiego dotyczyło Polski i życia jej obywateli. I skierowane było do Polaków, którzy oglądają Sejm nawet w wersji tak okrojonej jak przez obecna ekipę, żeby za dużo nie widzieli. Tusk i jego szajka uniemożliwiło mu to wystapienie więc Jarek ich przechytrzył i tyle.
Przeglądnij sobie zapis 12 punktów o stanie państwa, który przedstawił J. Kaczyński. Przeczytaj uważnie i zobaczysz sam czy się z nimi nie zgadzasz. Odpowiedzi Ryżego tak nagłosnione w reżimowych mediach dotyczyły tylko jego osobistych wycieczek w stronę Jarka a nie zawierały żadnej merytorycznej odpowiedzi na te punkty. Zresztą znamy już intelekt Słońca Peru zaprezentowany przy jego odpowiedzi o pakcie fiskalnym
Myśle ,że jak bezrobotni zobaczyli Kaczyńskiego z przygłupim uśmieszkiem ,trzymającego tablet ,pomyśleli sobie "O ja pierd*le, co to ma być ?!" Myśle ,że oni i reszta Polaków którym się żyje ciężko w tym kraju ,naprawde mało obchodzi czy umożliwiono Glińskiemu wystapienie czy nie ,ich interesuje to,żeby ktoś rozwiązał ich problemy a nie kolejne kłótnie o przysłowiowe krzesło. Kaczyński natomiast przedstawił stała wyliczankę :bieda, bezrobocie, Służba Zdrowia czyli stała wyliczanka od X lat ,która obowiązywała także wtedy jak Kaczyński rządził. Rząd techniczny PISu to tylko sposób na to ,żeby być w światłach kamer i nic innego.
A najgorsze w tym wszystkim jest to, że pier*olone media się tym zajmują i całymi tygodniami relacjonują różne szopki , zamiast rzeczywiście patrzeć politykom na ręce
Ostatnio edytowane przez AS82 : 08.03.2013 o godz. 10:38.