AS82 napisał(a):

Zamknąć usta bo co , bo sobie tablet wziął na mównice ? Dla mnie to kolejny przykład na to ,że politycy (w tym Kaczyński ) mają głęboko w poważaniu Polaków i ich problemy ,co chwilę robią jakieś cyrki, typu Kaczyński z tabletem,a media będą kolejne pięć dni się tym zajmować .Skoro matka Madzi jest dla was tematem zastępczym ,to czym jest Kaczyński z tabletem ? Pewnie obrońcą demokracji
|
Wręcz odwrotnie.Każda próba odsunięcia generalnego dekonstruktora kraju jest jak najbardziej na miejscu.