Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21769
Stary 08.03.2013, 09:59
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Zamknąć usta bo co , bo sobie tablet wziął na mównice ? Dla mnie to kolejny przykład na to ,że politycy (w tym Kaczyński ) mają głęboko w poważaniu Polaków i ich problemy ,co chwilę robią jakieś cyrki, typu Kaczyński z tabletem,a media będą kolejne pięć dni się tym zajmować .Skoro matka Madzi jest dla was tematem zastępczym ,to czym jest Kaczyński z tabletem ? Pewnie obrońcą demokracji
Wręcz odwrotnie.Każda próba odsunięcia generalnego dekonstruktora kraju jest jak najbardziej na miejscu.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/