A ja proszę o "lajki" na facebooku - projekt jest mocno rozwojowy, wiedza jest, lata doświadczenia też, chęci są, maszyny są, na detailingowej mapie Polski jesteśmy w gronie najlepszych, no brakuje tylko rozgłosu w Krakowie

FB-
http://www.facebook.com/kurodetailing
I zapraszam do siebie na wiosenne odgruzowywanie auta z soli i zimowego dziadostwa, za jakość usług ręczę, a wiem co mówię i myślę, że forumowicze, którzy już korzystali również to potwierdzą
kurodetailing.pl -
http://www.kurodetailing.pl