Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1470
Stary 08.03.2013, 09:51
A ja proszę o "lajki" na facebooku - projekt jest mocno rozwojowy, wiedza jest, lata doświadczenia też, chęci są, maszyny są, na detailingowej mapie Polski jesteśmy w gronie najlepszych, no brakuje tylko rozgłosu w Krakowie
FB- http://www.facebook.com/kurodetailing

I zapraszam do siebie na wiosenne odgruzowywanie auta z soli i zimowego dziadostwa, za jakość usług ręczę, a wiem co mówię i myślę, że forumowicze, którzy już korzystali również to potwierdzą

kurodetailing.pl - http://www.kurodetailing.pl
Odpowiedz cytując