Manson33 napisał(a):

3/4 Sejmu i zapewne spora liczba osób nie ma swojego mózgu...
Wyobraź sobie, że do tego by wszystkim zamknąć usta.
Nawet Tobie !
|
Zamknąć usta bo co , bo sobie tablet wziął na mównice ? Dla mnie to kolejny przykład na to ,że politycy (w tym Kaczyński ) mają głęboko w poważaniu Polaków i ich problemy ,co chwilę robią jakieś cyrki, typu Kaczyński z tabletem,a media będą kolejne pięć dni się tym zajmować .Skoro matka Madzi jest dla was tematem zastępczym ,to czym jest Kaczyński z tabletem ? Pewnie obrońcą demokracji
