Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21768
Stary 08.03.2013, 09:28
Manson33 napisał(a):Wyświetl post
3/4 Sejmu i zapewne spora liczba osób nie ma swojego mózgu...



Wyobraź sobie, że do tego by wszystkim zamknąć usta.
Nawet Tobie !
Zamknąć usta bo co , bo sobie tablet wziął na mównice ? Dla mnie to kolejny przykład na to ,że politycy (w tym Kaczyński ) mają głęboko w poważaniu Polaków i ich problemy ,co chwilę robią jakieś cyrki, typu Kaczyński z tabletem,a media będą kolejne pięć dni się tym zajmować .Skoro matka Madzi jest dla was tematem zastępczym ,to czym jest Kaczyński z tabletem ? Pewnie obrońcą demokracji