Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21764
Stary 08.03.2013, 03:23
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Rzeczywiście sie popisał , 3/4 Sejmu i zapewne spora liczba osób co to oglądała miała z niego niezła bekę jak trzymał 15 minut "gadający" tablet.
3/4 Sejmu i zapewne spora liczba osób nie ma swojego mózgu...

AS82 napisał(a):Wyświetl post
Do czego to wszystko zmierza..
Wyobraź sobie, że do tego by wszystkim zamknąć usta.
Nawet Tobie !
Myślenie nie boli !