Manor napisał(a):

|
Kulawik mówi Sport.pl, że na lewej pomocy za wysuniętego na szpicę Małego zagra... Burliga.
|
Szkoda juz słow Kulawika nawet komentowac
zreszta frekwencja na Podbeskidziu i ta garstka piknikow pokazala ze juz mało kto interesuje sie ta Bednarzowo-Kulawikową i gdzies tam Kapkową Wisłą.