Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#680
Stary 07.03.2013, 21:58
fialo napisał(a):Wyświetl post

Zadajcie sobie, stado rozszczeniowców, trzy podstawowe pytania.

1)Jaki obowiazek ma B.Cupiał łożyć pieniądze na Wisłe Kraków ? Nie ma takiego obowiązku.
2)Czy Bogusław Cupiał łoży pieniadze na działalność Wisły Kraków SSA ? Tak.
3)Czy wobec tego należą mu się za to podziękowania? Tak.
Generalnie masz rację, ale odpowiedź na pierwsze pytanie niestety powinna byc twierdząca.

Taki samo jak wlasciciel sklepu, nie ma towaru, nie ma klientów. Wiadomo, ze w piłce sytuacja jest inna, bo nie zawsze dobry towar oznacza automatyczny tłok w sklepie, ale zostawienie interesu bez doinwestowania skonczy sie plajtą lub zapaścią.
Jak ojciec dba o rodzine, tak wlasciciel dba o swój biznes. Jak trzeba skarci, jak można pochwali, a na pewno się nie obraża.

Wiadomo że nie mamy moralnego prawa krytykować Cupiała, ale niedociągniecia zawsze mozna wytknąć.



Ok, nie czytałem dokładnie. Odpowiedź na pierwsze pytanie jest prawidłowa.
Ostatnio edytowane przez gigant : 07.03.2013 o godz. 22:07.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując