fialo napisał(a):

Zadajcie sobie, stado rozszczeniowców, trzy podstawowe pytania.
1)Jaki obowiazek ma B.Cupiał łożyć pieniądze na Wisłe Kraków ? Nie ma takiego obowiązku.
2)Czy Bogusław Cupiał łoży pieniadze na działalność Wisły Kraków SSA ? Tak.
3)Czy wobec tego należą mu się za to podziękowania? Tak.
|
Generalnie masz rację, ale odpowiedź na pierwsze pytanie niestety powinna byc twierdząca.
Taki samo jak wlasciciel sklepu, nie ma towaru, nie ma klientów. Wiadomo, ze w piłce sytuacja jest inna, bo nie zawsze dobry towar oznacza automatyczny tłok w sklepie, ale zostawienie interesu bez doinwestowania skonczy sie plajtą lub zapaścią.
Jak ojciec dba o rodzine, tak wlasciciel dba o swój biznes. Jak trzeba skarci, jak można pochwali, a na pewno się nie obraża.
Wiadomo że nie mamy moralnego prawa krytykować Cupiała, ale niedociągniecia zawsze mozna wytknąć.
Ok, nie czytałem dokładnie. Odpowiedź na pierwsze pytanie jest prawidłowa.