Wyświetl pojedynczy post
manager1906
Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Mazowsze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21762
Stary 07.03.2013, 20:55
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, a nie możecie sobie znaleźć innego tematu na JOWY`?
Ja się pod nimi podpisałem, bo wszystko będzie lepsze od tego burdelu, którym kieruje ryży rzezimieszek, ale już bez jaj.
Dzisiaj się działo w sejmie,Szczerze mówiąc zaimponował mi Kaczyński z tym tabletem- zresztą, wielu znajomych ma podobne odczucia. To trochę przerażające, w jaki sposób traktuje się opozycję.
P.S
A wiedzieliscie, że Orban był w Warszawie? Czy jakieś media o tym wspomniały?

E:
Może dlatego?
wis.la/mmzmb
Ale pewnie jest zwolennikiem PiS`u i słucha Radia Maryja,ten Orban
Mam do Cb pytanie. Podpisałeś się pod wnioskiem o referendum czy tylko na internetowej liście poparcia?

Tak, ja wiedziałem, że w Warszawie będzie Orban. Wiedziałem o tym dzięki facebookowi i jednej z organizacji która była partnerem tego przedsięwzięcia i pisała o tym na swojej tablicy wielokrotnie.
Czy jakieś media o tym wspominały? Jest mi to nie wiadome.
Jeśli jesteś zainteresowany to tutaj masz nagraną całą wizytę Orbana w na UW dodam tylko tyle, że sala była za mała aby pomieścić wszystkich chętnych. http://www.popler.tv/salon24#55478