|
Niestety nie ma kto grać. Zakładając, że Kosa, Garguła, Sarki (chore, że z nim kontrakt podpisaliśmy) dalej kontuzjowani, to na skrzydle kto może zagrać?
Małecki, Burliga ewentualnie Boguski (wtedy musi w ataku drewno Sikorski), Iliev (wtedy nikogo nie mamy jako ofensywnego pomocnika). Kadrowa bieda.
|