Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 07.03.2013, 20:03
Manor napisał(a):Wyświetl post
Kulawik mówi Sport.pl, że na lewej pomocy za wysuniętego na szpicę Małego zagra... Burliga.
Tj. jak dla mnie po.ebane do potęgi 223!
Jak Burliga znów się będzie plątał jak smród po gaciach jak to było z PBB to w następnej kolejce wystawi go pewnie jako środkowego napastnika...
Wystawi teraz Małego w ataku, dzięki czemu ofensywna gra pomocy w całym meczu to będą może 2 niezłe zagrania Ilieva. Nie będzie miał kto szarpnąć, pójść skrzydłem, powalczyć...
Obudź się Kula! To coraz bardziej wygląda jakbyś słabo wiedział kto, gdzie i jak ma grać.
Ostatnio edytowane przez arti : 07.03.2013 o godz. 20:11.
Odpowiedz cytując