Manor napisał(a):

|
Kulawik mówi Sport.pl, że na lewej pomocy za wysuniętego na szpicę Małego zagra... Burliga.
|
Tj. jak dla mnie po.ebane do potęgi 223!
Jak Burliga znów się będzie plątał jak smród po gaciach jak to było z PBB to w następnej kolejce wystawi go pewnie jako środkowego napastnika...
Wystawi teraz Małego w ataku, dzięki czemu ofensywna gra pomocy w całym meczu to będą może 2 niezłe zagrania Ilieva. Nie będzie miał kto szarpnąć, pójść skrzydłem, powalczyć...
Obudź się Kula! To coraz bardziej wygląda jakbyś słabo wiedział kto, gdzie i jak ma grać.