Arapaho napisał(a):

Dokładnie "+" za akcje i "+" za sprzęt . Niezły numer wyciął
|
Rzeczywiście sie popisał , 3/4 Sejmu i zapewne spora liczba osób co to oglądała miała z niego niezła bekę jak trzymał 15 minut "gadający" tablet. Do czego to wszystko zmierza..