Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21758
Stary 07.03.2013, 19:51
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie "+" za akcje i "+" za sprzęt . Niezły numer wyciął
Rzeczywiście sie popisał , 3/4 Sejmu i zapewne spora liczba osób co to oglądała miała z niego niezła bekę jak trzymał 15 minut "gadający" tablet. Do czego to wszystko zmierza..