|
Zmiana sędziego sobotniego meczu. Wczoraj pojawiła się informacja, że sobotni mecz poprowadzi Jarosław Rynkiewicz, który sędziował nam niedawno spotkanie z Jagiellonią Białystok z ramach Pucharu Polski.
Dziś nastąpiła zmiana głównego arbitra sobotniego spotkania, w/w zastąpił Bartosz Frankowski z Torunia. W tym sezonie arbiter z Torunia prowadził jedno spotkanie z udziałem Polonii Warszawa z Podbeskidziem Bielsko-Biała, zakończone zwycięstwem warszawiaków 1:0.
Bartosz Frankowski w tym sezonie Wiślakom nie gwizdał.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|