radek1876 napisał(a):

|
Polonia nie wygra bo to polska Ekstraklasa, gdzie faworyci nie wygrywają. Myślę, że to będzie kopanina na 0-0 i niewykluczone, że nasze orły na dzikim farcie wtoczą farfocla, bo jak to mówią: raz do roku i noga od stołu strzeli.
|
Sugerujesz że Daniel coś strzeli? Mam stawiać u buka na Daniela? ;]